Januarski ispitni rok – raspored ispita, osnovne i master studije (NOVO!!!)

Poštovani studenti,

raspored ispita u januarskom ispitnom roku za osnovne akademske studije možete da preuzmete OVDE (novo), a za master akademske studije OVDE.

NAPOMENE:

Raspored polaganja ispita iz predmeta Teorija organizacije možete da preuzmete OVDE.

Osnove programiranja: NOVI raspored polaganja možete da preuzmete OVDE.

Ispiti izpredmeta Matematika i Diskretna matematika biće održani u nedelju 6.2.2022. sa početkom u 12h.

Rasporedi polaganja za predmete: Upravljacki informacioni sistemUvod u informacione sisteme.

Ispit iz predmeta Preduzetnistvo kod doc. dr Ljiljane Berezljev bice odrzan 29. 1. od 10:30 (za studente koji nastavu slusaju vikendom), a za studente koji slusaju radnim danima u utorak 1.2. od 11 i 12. casova. Detaljan raspored polaganja mozete preuzeti OVDE.

Grupe za polaganje ispita iz predmeta: Teorija UPUpravljanje investicionim projektimaUpravljanje biznis i drustvenim projektima.

Osnove programiranja: raspored polaganja možete da preuzmete OVDE.

Alati za upravljanje projektima: raspored polaganja ispita i odbrane seminarskih radova (linkovi za dokumenta u prilogu na oznacenim recima).

Ispit iz predmeta Uvod u informacione tehnologije kod prof. dr Marine Jovanović Milenković u petak 28.1. biće održan za sve studente sa početkom u 17h.

Raspored polaganja ispita (po grupama) u januarskom ispitnom roku: Projektni portfolio menadzment, a na osnovu sledećih ocena.

Ispiti iz Osnova ekonomije (raspored možete preuzeti OVDE) i Osnova finansija kod doc. dr Jasmine Đurašković biće održani u nedelju 30.1.2022. u 11h (napomena: studenti kojima je prvobitno polaganje ispita bilo zakazano za 31.1. takođe polažu u nedelju).

Ispit iz predmeta Elektronsko poslovanje kod prof. dr Svetlane Mitrovic bice odrzan u cetvrtak 27.01.2022. od 10:30, a upis ocena (za studente koji su polozili putem kolokvijuma) od 11:30.

Raspored polaganja ispita (po grupama) u januarskom ispitnom roku: Informatika 1Informatika 2.

Raspored polaganja ispita (po grupama) u januarskom ispitnom roku: Projektni portfolio menadzment

Strategijski menadzment – raspored po grupama 27.1.2022.30.1.2022.

Raspored po grupama za predmet Fundamentalni algoritmi (nedelja 30.1.2022.) mozete preuzeti OVDE.

Obaveštavamo studente da će se polaganje ispita iz predmeta Upravljanje projektima u javnom sektoru  odžati 5.2.2022. godine u terminima od 10:30 i 12:30. Studenti koji su dobili odobrenje da brane projektni rad iz ovog predmeta moći će to da urade istog dana u vremenu od 11:30h. Termine polaganja ispita možete pronaći  OVDE.

Ispit iz predmeta Krizni menadžment biće održan 5.2.2022.god sa početkom u 11h.

Ispit iz predmeta Osnove kompjuterskih nauka biće održan 25.1. u amfiteatru sa početkom u 11h (umesto u 9h).

Upis ocena (za studente koji su ispit položili putem kolokvijuma) iz predmeta Menadžment biće organizovan u dogovoru sa predmetnim profesorom. Svi ostali studenti polažu ispit 26.1. u za to određenom terminu.

Sve detalje u vezi sa prijavom ispita možete da pročitate na prethodnoj vesti (OVDE).