Prelazak sa drugih Fakulteta na PMC

Poštovani studenti,

Budite sigurni – prelaskom na PMC Fakultet odlučujete se da studirate profesiju budućnosti!

Prelazak sa drugih Fakulteta je moguć, u skladu sa pravilnikom i statutom Fakulteta. Svaki student koji želi da pređe na PMC Fakultet može podneti zahtev, a mi ćemo u najkraćem roku dati predlog upisa na odgovarajuću godinu, a u skladu sa položenim ispitima. U zavisnosti sa kog Fakulteta student dolazi, moguće je da će biti potrebno polaganje određenih diferencijalnih ispita.

Za sve detalje oko zahteva ili dokumentacije, molimo Vas da nas kontaktirate putem maila na info@pmc.edu.rs ili telefonom na 011 3912 504. Tu smo da Vam pomognemo u Vašem narednom koraku.

Više informacija o samom Fakultetu možete naći u našoj brošuri koja se nalazi OVDE

Vaš PMC