Studenti PMC-a osvojili prvo mesto u Herceg Novom

Fakultet za menadžment u Herceg Novom bio je domaćin šestog po redu Regionalnog Marketing Challenga. U finalu, prvo mesto osvojili su kolege sa našeg fakulteta: Jelena Šarčev, Dušan Devedžić, Teodora Batoćanin i Eva Miljković, tim sastavljen sa oba smera PMC-a. Oni su sa mentorkom doc. dr Bojanom Ostojić primenili praktična znanja sa studija za digitalizaciju Nevladine organizacije Prona iz Podgorice. Tema je bila Podizanje digitalne pismenosti kod starijih osoba.

Marketing Challenge je ove godine fokus stavio na društveni aktivizam, kao i na održivost i povećanje ekološke svesti, u saradnji sa Ministarstvom nauke i tehnološkog razvoja Crne Gore. Ovogodišnja tema je bila Digitalne marketing inovacije i NVO sektor. Učesnici su izabrali jednu od nevladinih organizacija iz Crne Gore i za nju projektovali digitalnu marketing kampanju, koristeći informatičke, digitalne i kreativne veštine. Pored pobedničkog tima, PMC je imao još dva tima koja su takođe učestvovala na takmičenju.

Još jednom čestitamo pobedničkom timu i želimo puno uspeha!