Vesti fakulteta
import
Uplata školarine, poziv na broj!

Poštovani studenti, podsećamo vas da prilikom uplate školarine na uplatnici u delu „POZIV NA BROJ“ OBAVEZNO navedete vaš BROJ INDEKSA (u formi XX-XXXX, npr. 79-2019).

import
Upravljanje biznis i društvenim projektima, master, II godina

Obaveštavaju se studenti druge godine master studija da se predavanje kod prof. dr Ace Jovanovića, Upravljanje biznis i društvenim projektima, odlaže i biće održano u subotu 4.12.2021. sa početkom u 11h.

negative-space-laptop-work-phone-woman
Metodologije PM – master, I godina

Obaveštavaju se studenti prve godine master studija da u subotu 27.11.2021.god. neće biti predavanja iz Metodologija projektnog menadžmenta.

student-making-research-on-phone
Master studije, druga godina – predavanja

Predavanja na drugoj godini master studija počinju u subotu 27.11.2021.godine prema rasporedu koji možete da preuzmete OVDE.

import
Raspored kolokvijuma – satnica & napomene (NOVO!!!)

Izmene u rasporedu kolokvijuma: Alati za UP – raspored možete da preuzmete OVDE Alati za UP i Diskretna matematika – raspored možete da preuzmete OVDE Teorija organizacije – spisak studenata koji mogu da izađu na kolokvijum i podelu po grupama možete da preuzmete OVDE. Kolokvijum iz predmeta Osnove marketinga biče održan u nedelju 28.11. sa početkom u […]

negative-space-laptop-work-phone-woman
Master studije, II godina

Predavanja na drugoj godini master studija počinju u subotu 27.11.2021.godine.

Archive

Subscribe
to our newsletter
Preuzmite odmah PMC informator potpuno besplatno