Facility Management Business Association of Serbia (FMBAS) – promocija praksi

Dana, 09.05.2024. sa početkom u 13.30 časova u Amfiteatru, organizacija FACILITY MANAGEMENT BUSINESS ASSOCIATION OF SERBIA (FMBAS) održaće promociju praksi kompanija koji su njihovi članovi. Za studente druge i treće godine OAS – oba smera, kao i za studente II godine MAS, prisustvo je obavezno i uzeće se u obzir kod polaganja predmeta „Stručna praksa“.

FACILITY MANAGEMENT BUSINESS ASSOCIATION OF SERBIA (FMBAS) je nevladina, neprofitna organizacija posvećena promociji, edukaciji i pružanju podrške razvoju industrije Facility menadžmenta u Republici Srbiji. Osnovana od strane tri vodeće kompanije koje posluju u segmentu razvoja, izgradnje i upravljanja nekretninama TOKATA, MPC PROPERTIES i MARERA PROPERTY MANAGEMENT. Između ostalog njihove članice su i Coca-Cola kao i MK Group.