Kompanija SBB predstavila program svojih praksi našim studentima

Na Fakultetu za projektni i inovacioni menadžment prof. dr Petar Jovanović, predstavljen je rad čuvenog kablovskog operatera SBB, sa kojim imamo potpisan ugovor o poslovno tehničkoj saradnji. Rad kompanije predstavile su Neda Mirilović Trninić, naša bivša studentkinja, rukovodilac centra za edukaciju, kao i njena kolegnica Irena Karalić, senior trener.
– Studenti će imati priliku da obave praksu u sledećim sektorima: HR-u, Marketingu, Produktu, Back office-u, Centru za edukaciju, PR-u I IT sektoru. Imaće svog mentora koji će ih voditi kroz ceo ciklus. Sigurna sam, s obzirom da sam ovde završila master da ćemo i mi kao zaposleni mnogo toga naučiti od mladih kolega, kao i oni od nas, tako da će zadovoljstvo biti obostrano, zaključila je Mirilović Trninić.
Prijave su toku.