Rasporedi – kolokvijum II, januarski i februarski ispitni rok

Poštovani studenti,

Raspored drugog kolokvijuma u zimskom semestru možete preuzeti OVDE.

Prijava za kolokvijum biće moguća 10. i 11. januara 2023. putem linka koji će u tom periodu biti postavljen na sajtu.

Raspored ispita u januarskom ispitnom roku za osnovne akademske studije možete preuzeti OVDE, a za master akademske studije OVDE,

Raspored ispita u februarskom ispitnom roku za osnovne akademske studije možete preuzeti OVDE, a za master akademske studije OVDE.

Prijava ispita za januarski ispitni rok biće omogućena isključivo od 20. do 24. januara, a za februarski ispotni rok od 11. do 14. februara.

NAPOMENE:

• Za sve eventualne izmene u rasporedima, kao i raspored po grupama za polaganje ispita pratite stranicu Rasporedi
  • Ispiti iz predmeta Metodologije projektnog menadžmenta i IS u organizaciji na master studijama biće održani u subotu 4.2.2023. sa početkom u 11:30.
  • Za sve prijavljene studente koji polažu pisani deo iz predmeta Osnove ekonomije ispit će biti organizovan u utorak 31.1.2023. od 17h. Upis ocena biće organizovan posle februarskog ispitnog roka.
  • Ispiti iz predmeta Savremeni menadžment, Menadžment i Upravljanje rizikom u projektu januarskom ispitnom roku umesto 1.2.2023. god, kako je bilo planirano, biće održani 6.2.2023. godine, sa istom satnicom.
  • Ispit iz predmeta Upravljanje projektima u javnom sektoru u februarskom ispitnom roku biće održan 25.2.2023. godine u 11h (umesto 18.2.2023. u 11h).
  • Ispit Upravljanje znanjem na MAS takođe se pomera na 25.02. u terminu koji se direktno dogovara sa predmetnom profesorkom.