Studenti PMC-a su učestvovali u terenskoj nastavi u organizaciji zagrebačkog Ekonomskog fakulteta

Studenti Fakulteta za projektni i novacioni menadžment prof. dr Petar Jovanović, Vasilije Matović i Lazar Purešević sa profesorkom Bojanom Ostojić nedavno su se vratili iz Hrvatske, gde su učestvovali u organizaciji terenske nastave, ali i njenoj realizaciji. Glavni organizator bio je Ekonomski fakultet iz Zagreba kao I Vimal akademija. U dvodnevnom druženju studenata sa područja Slovenije, Holandije, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore i Hrvatske, učestvovalo je pedeset studenata i deset profesora koji su obišli različite lokacije na području Jastrebarskog, Svete Nedelje i Samobora. Druženje sa domaćinima i samostalno istraživanje na terenu već drugi dan rezultiralo je novim idejama i kreativnim rešenjima koje su studenti ponudili u svrhu poboljšanja postojeće ponude i unapređenju poslovanja datih turističkih destinacija. Tokom terenske nastave, pokazali su veliko znanje, timski rad, kreativnost i stručnost. Konačne zaključke će nam predstaviti tokom izlaganja na konferenciji 23.11.2023. na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu.