Zanimanja u IT sektoru, predavanje, doc. dr Filip Jovanović

U četvrtak, 10.12.2020 godine u 18h, na Fakultetu za projektni i inovacioni menadžment PMC biće održano predavanje doc. dr Filipa Jovanovića na temu „Zanimanja u IT sektoru“, za studente studijskog programa Informacioni sistemi i razvoj softvera putem Zoom platforme. Takođe, dobrodošli su i zainteresovani studenti sa studijskog programa Projektni menadžment.

Filip Jovanović je diplomirao i završio master studije na Fakultetu organizacionih nauka na smeru Menadžment.
Kao IT konsultant, Product Manager ili Project Manager radio je u više domaćih i stranih kompanija, u Beogradu, Beču i Bukureštu (Asseco SEE, Mozzartbet, GoWild, Trezorsolutions…). Stručnjak je za razvoj velikih softverskih sistema i vođenje softverskih timova.

Na ovom predavanju studenti će se upoznati sa različitim zanimanjima i mogućnostima u IT sferi poslovanja.