Koji su to najtraženiji poslovi u Srbiji?

Kao budući student, sigurno se pitate šta je to najbolje i najisplativije studirati danas.

JAVA programer, PHP programer, NET Developer, iOS Developer i Project Manager su zanimanja, odnosno znanja koja se u Srbiji mogu najlakše unovčiti. Prema podacima sajta Infostud ponuda za ova zanimanja je veća od interesovanja kandidata. Iako kompanije za ove poslove nude plate od 1.000 pa čak i do 2.500 evra, kandidata sa ovim znanjem nema dovoljno.

Svakodnevno je aktivno preko 500 oglasa za posao Programera ili Project Manager-a na sajtovima za zapošljavanje.

Fakultet za projektni menadžment Vam nudi znanja upravo iz pomenutih oblasti, kako biste se jednog dana lakše zaposlili. Kroz studije na našem fakultetu možete se obrazovati za neko od najtraženijih zanimanja i time obezbediti sebi sigurnu budućnost.

Pročitajte više o našem Fakultetu na ovoj stranici