III REGIONALNI PMC MARKETING CHALLENGE

Na našem fakultetu održaće se III PMC regionalni marketing challenge. Tema je
„BRENDIRANJE KULTURNIH MANIFESTACIJA“. Studenti će imati mogućnost da kreiraju marketing strategije čiji je cilj animiranje većeg broja građana, posebno mladih ljudi, da posete kulturno-umetničke događaje.
Učesnici mogu da odaberu jedan kulturno-umetnički događaj ili manifestaciju iz Srbije ili regiona, sajmove, festivale itd… Do 18.11. je moguće prijaviti tim (dva do četiri člana) na sledeći e-mail: marketingchallengepmc22@gmail.com, dok se radovi šalju do 2.12.2022.godine. Polufinale će biti održano 5.12. a 9.12. je veliko finale. Nagrade su veoma vredne, a za više detalja pratite ovih dana naše društvene mreže. Očekujemo vas da se družimo sa kolegama iz zemlje i regiona!
I ove godine kao uvertiru u finale imaćemo humanitarnu akciju, paketiće za decu Svratišta.
Garderobu, dečije knjige i sve što smatrate da im je u ovom hladnom periodu potrebno možete ostaviti u prostorijama fakulteta, pa ćemo im zajedno odneti.