Prestižni evropski master na PMC Fakultetu – AMEU Maribor

Poštovane koleginice i kolege,

ove godine, prezadovoljni smo što našim studentima možemo ponuditi dva master programa koja mogu pohađati:

1. Master iz Projektnog Menadžmenta Fakulteta PMC (poseban popust za rani upis) – detalji
  2. Evropski master iz projektnog menadžmenta koji se realizuje u saradnji sa Univerzitetom u Mariboru, Slovenija – Alma Mater Europae – Detalji i brošura – ENG

Evropski master program traje dve godine (4 semestra), svima koji ga završe će omogućiti da dobiju evropsku diplomu sa prestižnog Univerziteta u Mariboru i biće dostupan jedino kroz PMC Fakultet u Beogradu. Ovaj program se vrši na engleskom jeziku, akreditovan je u Sloveniji i biće realizovan putem kombinacije online predavanja i predavanja uživo (podložno promenama zavisno od broja prijavljenih i veličine grupe). Svi studenti koji pohađaju ovaj program će na poklon dobiti iPad tablet.

Za sve informacije oko upisa na ovaj Master program, molimo Vas da nas kontaktirate putem e-maila – info@pmc.edu.rs ili telefona 062 577 577